Britse WO2 model benagelde lage schoen Ammo Boot Ammoboot Ammunition boots - gebruikt - size 8L of 12M - origineel
Article number: 618586 MF. A2-4.0.3Dit is een originele Britse leger benagelde schoen, in normale gebruikte staat. De schoen is van echt leder gemaakt.
Het is een naoorlogse productie, maar het model is perfect voor wo2 uitbeeldingen te gebruiken. Het leer glimt, maar je zou het zelf dof kunnen maken met schoensmeer of wax.
Kies de maat in de tabel.
Other customers also bought
Britse/ Canadese anklets / legging s/ gaiters P37 - replica 13 inchDit is een paar nagemaakte Britse of Canadese P37 gaiters.
Kies de lengbte maat in de tabel.€ 24,95
Beker - emaille - Wit met blauwe randDit is een nieuw gemaakte emaille beker naar ouderwets model. Hij is leuk voor een display en om echt te gebruiken.
€ 6,50
Brits WO2 model Ammo Boot lage schoen Ammunition boots - gebruikt - maat 41 tm. 44 - origineelDit is een originele WO2 en net naoorlogse Britse schoenen die begin jaren 50 voorzien zijn van een rubberen zool door het Deense leger. Ze zijn in normale gebruikte staat. De schoen is van echt leder gemaakt.
Het model is…€ 95,00
